Kurzy - podzim 2017

Zaujal Vás psí sport zvaný agility? Chcete aktivně trávit čas se svým pejskem? Naučit ho skákat, probíhat skrz tunel, kličkovat slalomem nebo přebíhat kladinu? Upevnit Váš vzájemný vztah? Zlepšit pohybové schopnosti sebe i psa? Tak to jste tu správně.

Kde? Kynologické cvičiště „Na rovinách“ – Karlov 247, Kutná Hora, 284 01

Kdy? Každou neděli od 16:00, začínáme 3. 9. 2017

Co? 10 cca dvouhodinových lekcí, kde pejsky naučíme překonávat agilitní překážky a Vás, jak psy správně vést. Krom toho se podíváme na základy mimo překážky, které bude moci trénovat i doma nebo na procházce. Celý kurz zakončíme malým závodem.

Pro koho je kurz vhodný? Pro všechny, kteří chtějí aktivně trávit čas se svým psem, ať už s ambicemi pro závodění nebo jen pro příjemně strávené chvíle. Kurz není omezen věkem psovoda, děti ovšem musí doprovázet jejich rodiče. Psům by mělo být minimálně půl roku, u štěňat je však potřeba počítat s tím, že některé věci nebudou moci cvičit, nahradíme je ale tréninky pro ně vhodnými. Účastnící se pes by měl mít zvládnuté přivolání. Po absolvování kurzu se budete moci stát členy ZKO na následující rok, více informací Vám podáme koncem kurzu.

Platba: Cena kurzu je 1500 Kč, tato částka bude splatná hotově na úvodní lekci spolu s odevzdáním vyplněné a podepsané přihlášky.  

Přihlášky: V případě zájmu Vám na email zašleme přihlášku, kterou přinesete vyplněnou a podepsanou na první lekci. Předběžně vyplněnou (především kvůli věku a velikosti pejska) nám ji odešlete zpět emailem.

Jak bude probíhat první lekce? Na první lekci si krom pejska nezapomeňte očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině, vyplněnou přihlášku a peníze, nedrobivé pamlsky, které má Váš pes rád, jeho oblíbenou hračku a misku na vodu. Pejska přiveďte na kratším pevném vodítku (ne flexi nebo stopovačce) a obojku či postroji. Po vyřízení formalit (přihlášky a platby) Vám předvedeme, jak agility vůbec vypadá, ať už v provedení začínajících týmů, dětí nebo ostřílených závodníků. Následně začneme samotný výcvik. Půjde především a praktickou část, ta bude doplněna pouze nejnutnější teorií. Ke každému týmu budeme přistupovat individuálně.

Další informace

Aktuální informace se budete dozvídat skrz rubriku „kurzy“ na http://agility-kutna-hora.webnode.cz/.     

V případě špatného počasí bude praktická lekce nahrazena teorií v klubovně s videoukázkami a následnou diskuzí.

Cvičíme především formou pozitivní motivace, chceme, aby pejsky cvičení bavilo, ne aby běhali z povinnosti. Netolerujeme ani hrubé chování.

S jakýmikoliv dotazy se obracejte na emailovou adresu agikh@seznam.cz, popř. telefonicky na 776628158 či 605457643.