Agility přípravka pro začátečníky

            Máte doma pejska, kterému se chcete aktivně věnovat? Chcete získat tipy, jak si s ním hrát nebo jak se bavit na procházkách či večer v obýváku? Zaujal Vás sport zvaný agility a chtěli byste získat pevné základy pro to, abyste v něm mohli pokračovat?  

Kde? Kynologické cvičiště „Na rovinách“ – Karlov 247, Kutná Hora, 284 01

Kdy? Každý pátek od 16:00, začínáme 13. 4. 2018

Co? 8 cca hodinu a půl dlouhých lekcí, které budou individuálně přizpůsobené jednotlivým účastníkům. Budeme se věnovat přivolání v běžných situacích i za ztížených podmínek, odložení, trikům, kterými si prohloubíte vztah se psem a oslníte všechny známé, vysvětlíme si rozdíly mezi luringem a shapingem a vyzkoušíme je i v praxi. Ukážeme si cviky, které můžete procvičovat na každé  procházce a zároveň budou výbornou zábavou pro Vašeho psíka. A než se později vrhnete na práci na překážkách, naučíme se základy, které Vám mezi nimi pomohou, ať už se jedná o skokovou gymnastiku, zóny na zemi nebo třeba přípravu na učení slalomu. Tréninky budou probíhat především formou pozitivní motivace, protože jak pravil už behaviorální psycholog B. F. Skinner, trest je sice rychlejší, ovšem práce skrze odměny je daleko dlouhodobější.  

Pro koho je kurz vhodný? Pro všechny, kteří chtějí aktivně trávit čas se svým psem, něčemu se u toho přiučit a snad mu i lépe porozumět. Kurz je vhodný i pro štěňata. Může sloužit jako průprava pro budoucí kariéru i jen jako vylepšená poslušnost.

Platba: Cena kurzu je 1300 Kč, tato částka bude splatná hotově na úvodní lekci spolu s odevzdáním vyplněné a podepsané přihlášky.  

Přihlášky: V případě zájmu se ozvěte na mail agikh@seznam.cz, zpět Vám bude odeslána přihláška. Vyplněné přihlášky posílejte předběžně mailem opět na na agikh@seznam.cz, odkud Vám potvrdíme přijetí. Podepsané je pak odevzdáte na úvodní lekci spolu s penězi.

Jak bude probíhat první lekce? Na první lekci si krom pejska nezapomeňte očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině, vyplněnou přihlášku a peníze, nedrobivé pamlsky, které má Váš pes rád, jeho oblíbenou hračku a misku na vodu. Pejska přiveďte na kratším pevném vodítku (ne flexi nebo stopovačce) a obojku či postroji. Po vyřízení formalit (přihlášky a platby) se vrhneme rovnou na cvičení, které přizpůsobíme jednotlivým týmům.

Další informace

Aktuální informace se budete dozvídat skrz rubriku „kurzy“ na https://agility-kutna-hora.webnode.cz/.    

V případě špatného počasí bude praktická lekce nahrazena teorií v klubovně s videoukázkami a následnou diskuzí.

Cvičíme především formou pozitivní motivace, chceme, aby pejsky cvičení bavilo, ne aby běhali z povinnosti. Netolerujeme ani hrubé chování.

S jakýmikoliv dotazy se obracejte na emailovou adresu agikh@seznam.cz, popř. telefonicky na 776628158 či 605457643.